Zbieramy, segregujemy, pakujemy i opisujemy wszystko to, co w ramach zbiórki dla uchodźców z Ukrainy uczniowie i pracownicy naszej szkoły przynosili przez cały tydzień. Kochani, zbiórka wciąż trwa - tak długo, jak będzie potrzebna!!! Ale już dziś musimy Wam z całego serca podziękować za solidarność, organizację i ofiarność!
