• Adobe Creative Cloud All Apps for Enterprise K12

   • Szkoła dysponuje 300 licencjami imiennymi Adobe Creative Cloud. W ramach licencji chętni uczniowie klas w zawodzie technik reklamy i nauczyciele otrzymują nieodpłatnie, na domowe komputery, pełen pakiet oprogramowania Adobe. Ponadto we wszystkich pracowniach komputerowych, w których odbywają się przedmioty zawodowe, również wyposażone są w programy Adobe.

    Projektanci. Fotograficy. Filmowcy. Marzyciele. Kimkolwiek jesteś, dzięki usłudze Creative Cloud uzyskasz dostęp do światowej klasy aplikacji do projektowania, za pomocą których stworzysz co tylko zechcesz, kiedy nadejdzie inspiracja.

    Oferta Creative Cloud to kolekcja ponad 20 programów komputerowych, aplikacji na urządzenia przenośne i usług dotyczących między innymi fotografii, projektowania, obróbki wideo, tworzenia stron internetowych oraz dopracowywania użyteczności. Teraz możesz pracować w nowych miejscach, używając programu Photoshop na tablecie iPad, rysować i malować w aplikacji Fresco oraz projektować materiały 3D i elementy rzeczywistości rozszerzonej. Dołącz do naszej ogólnoświatowej społeczności twórców i zróbcie razem coś efektownego.