• Stypendia szkolne w roku szkolnym 2020/2021

     • Można już wypełniać wnioski o Stypendia szkolne, które przyznawane jest dla uczniów zamieszkałych na terenie miasta Gorzowa Wielkopolskiego znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Informujemy, że wnioski o stypendia szkolne dostępne są w wersji papierowej od 01.09.20r. w sekretariacie szkoły oraz w gabinecie nr 51 (gab. pedagoga).

       

      Wypełnione wnioski należy składać w gabinecie pedagoga (gab. nr 51) do 15 września 2020r.

       

      KATALOG_STYPENDIA_SZKOLNE_2020_2021.pdf

      wniosek_o_stypendium.doc

     • Stypendium szkolne

     • Można gromadzić rachunki i faktury do rozliczenia stypendium już od lipca 2020 r. Wyjątkiem jest przypadek przyznania stypendium na okres krótszy niż rok szkolny, uwzględnia się wtedy rachunki i faktury za okres przyznania świadczenia.

     • Zostań terytorialsem - Rekrutacja 2020 (2 nabory w wakacje)

     • Masz 18 lat? Chcesz się sprawdzić i poprawić swoje warunki fizyczne? Chcesz przeżyć przygodę? Chcesz zdobyć nowe umiejętności specjalistyczne? Czy jesteś skłonny do pomocy lokalnym społecznościom? Czy wygospodarujesz 16 dni wolnego w wakacje (wojsko zapłaci Tobie za ten i późniejszy okres)?
      Potrzebujemy właśnie Ciebie...
      W WOCie możesz pogodzić życie rodzinne, naukowe, zawodowe i służbę Ojczyźnie.
      Szczegóły: https://terytorialsi.wp.mil.pl/

     • Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo w finale!

     • Komisja kwalifikacyjna złożona z przedstawicieli biznesu reprezentujących firmy Accenture, BNY Mellon, Citi Handlowy, Euroclear Bank, Dentsu Aegis Network Polska, HSBC, MetLife dokonała w dniach 30 kwietnia – 8 maja 2020 r. oceny działalności młodzieżowych miniprzedsiębiorstw.

      Po analizie przesłanych raportów z działalności, dokumentacji miniprzedsiębiorstw na platformie internetowej programu Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo oraz po uwzględnieniu punktów dodatkowych zdobytych w minikonkursach Produkt / usługa miniprzedsiębiorstwa , Film – wizytówka miniprzedsiębiorstwa oraz egzaminie ESP, komisja postanowiła zakwalifikować do finału Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo PRODUKCIK 2020 20 najlepszych miniprzedsiębiorstw.

      Miło nam poinformować, że wśród nich znalazło się także nasze szkolne miniprzedsiębiorstwo "Juliusz'n'Jacob".

      Gratulujemy bardzo młodym przedsiębiorcom!

     • Pożegnanie Absolwentów 2020

     • W dniach  28,  29 i 30 kwietnia w Zespole Szkół Ekonomicznych miała miejsce nieszablonowa uroczystość Pożegnania Absolwentów. Klasy 4A, 4C oraz 4D spotkały się z wychowawcami w odmienny sposób, a nawet osobliwy, pierwszy raz w 74-letniej historii szkoły…

      Bez publiczności – rówieśników, młodszych kolegów, grona pedagogicznego, rodziców, bez owacji, oklasków... ale przecież nie to jest najważniejsze. Bo nawet ten znamienny czas, w jakim nam się przytrafiło znaleźć, w maseczkach i rękawiczkach, bez uścisków dłoni, a nawet „przytulasów” to wiemy, że nasi Drodzy Absolwenci są wyjątkowi!

      Wyjątkowi, bo są dzielni, wytrwali i mimo przeciwności losu, jakimi są zmiany terminów egzaminów maturalnych, braku możliwości spotkania się w grupie  - przyszli do szkoły uśmiechnięci i pogodni! Jesteśmy z Was bardzo dumni Drodzy Maturzyści! Do zobaczenia na egzaminach maturalnych. 
      „Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie..”

       

      Dyrekcja Szkoły
       

     • Dzień "Drzwi otwartych"

     • Uprzejmie informujemy, że w związku z sytuacją stanu epidemii w Polsce zaplanowane na dzień 

      4 kwietnia 2020 r. (sobota) "Drzwi otwarte" 

       w Zespole Szkół Ekonomicznych w Gorzowie Wlkp.

      nie dbędą się.

      Zapraszamy do śledzenia naszej strony.

     • PEDAGOG

     • Godziny konsultacji z Panią Elżbietą Wilczyńską - pedagog

      dla uczniów i rodziców

      codziennie od godz. 9.00-11.00,  17.00-19.00

      przez Librusa lub na maila: pedagog@ekonomik.gorzow.pl

     • PSYCHOLOG

     • Godziny konsultacji z Panią Anetą Uszkiewicz - psycholog

      Poniedziałek  (dla uczniów)       11.00-12.00

      Środa  (dla rodziców)                17.00-19.00

      przez Librusa lub na maila: aneta.uszkiewicz@gmail.com

     • Komunikat

     • W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w trosce o zdrowie Państwa oraz pracowników szkoły, prosimy o rozważenie możliwości zastąpienia osobistej wizyty korespondencją w formie tradycyjnej lub elektronicznej.

       

      Sekretariat szkoły czynny od godz. 8.00 do 15.00

       

      Korespondencja mailowa, telefoniczna lub listowna będzie w najbliższym czasie najbezpieczniejszą formą kontaktu z pracownikami szkoły.

       

      Kontakt telefoniczny (95) 722 35 95

       

      Kontakt mailowy: sekretariat@ekonomik.gorzow.pl