• Studniówka 2020

     • Bo coś w szaleństwach jest młodości,
      wśród lotu, wichru, skrzydeł szumu,
      co jest mądrzejsze od mądrości
      i rozumniejsze od rozumu.”

      Leopold Staff


      W piątek, 24 stycznia 2020 r., w Restauracji Domowa przy ul. Czereśniowej odbyła się Studniówka uczniów klas czwartych Zespołu Szkół Ekonomicznych w Gorzowie Wlkp. Tegoroczni maturzyści wiele miesięcy czekali na ten wyjątkowy wieczór i na najważniejszy w swoim życiu bal. Dla nich tego wieczoru liczyła się głównie dobra zabawa. A tej było co niemiara!

     • "Odkryj w sobie talent"

     • 21 stycznia 2020 r. w Akademii im. jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp. odbyło się spotkanie z cyklu "Odkryj w sobie talent", podczas którego uczniowie z klasy 4D wysłuchali prezentacji "Młodzi na rynku pracy" oraz wzięli udział w warsztatch "Planowanie zadań, czyli jak właściwie zorganizować dzień".

      Uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób doskonalić proces planowania, aby skyteczniej osiagać zamierzone celei mieć wiecej czasu dla siebie.

      fot. Elżbieta Tomczyk-Bazela

     • Konkurs PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

     • 20 stycznia 2020 r. odbył się etap  szkolny X edycji Konkursu PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ. Organizatorem Konkursu jest Wydział Ekonomiczny  Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp.
      Wzięło w nim udział 40 uczniów z naszej szkoły. 
      Trzymamy mocno kciuki za uczestników i czekamy na wyniki Konkursu.

      Opiekunem Konkursu jest pani Elzbieta Tomczyk-Bazela.

      fot. Elzbieta Tomczyk-Bazela

     • Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły

     • 17 grudnia 2019r. odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego, rozgrywany systemem pucharowym. Brali w nim udział reprezentanci wszystkich klas, po 2 dziewczyny oraz 2 chłopców. Finały turnieju były bardzo zacięte, a zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami Dyrektora szkoły, medalami i dyplomami. Każdy z nich otrzymał także słodką niespodziankę. Rozgrywki cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników. Ogólnym celem zawodów było doskonalenie umiejętności technicznych gry oraz oczywiście dobra zabawa.

      Wśród dziewcząt najlepsze okazały się:

      *1 – Paulina Wegienek

      *2 – Malwina Sobczak

      *3 – Julia Mkhitarian

      Wśród chłopców najlepsi byli:

      *1- Daniel Suyunc

      *2- Kewin Wołoszczuk

      *3 – Dawid Andruszków

      Nauczyciele wychowania fizycznego

     • Wycieczka do Wrocławia

     • W dniu 16 grudnia 2019r. odbyła się szkolna wycieczka do Wrocławia. Nasi uczniowie zbadali uroki Starego Miasta i poznali część historii miasta, odwiedzili także jeden z największych w Polsce jarmarków bożonarodzeniowych. Ciekawą atrakcją okazało się też Muzeum Wody „Hydropolis” oraz wjazd na najwyższy budynek we Wrocławiu „Skytower”, z którego roztaczały się piękne widoki. Cały wyjazd był dla wszystkich okazją do poznania wielu ciekawych miejsc oraz oczywiście świetną zabawą.

     • TURNIEJ TALENTÓW AKADEMIA KSIĘGOWEGO

     • 10 stycznia 2020 r. odbyły się szkolne eliminacje XII edycji Turnieju Talentów Akademia Księgowego.

      Wzięło w nim udział 15 uczniów z klasy 4A.

      Organizatorem Konkursu jest Zespół Szkół Ekonomicznych im. St. Staszica w Poznaniu i Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Oddział Wielkopolski w Poznaniu.

      Trzymamy kciuki za naszych uczniów i z niecierpliwością czekamy na wyniki etapu szkolnego Konkursu.

      Opiekinem grupy jest pani Elżbieta Tomczyk-Bazela.